Spoštovani starši in dragi učenci,

čas socialne izolacije je lahko za marsikoga izredno stresen čas, saj moramo ritem našega običajnega življenja prilagoditi povsem novim pogojem. V okviru šolske svetovalne službe za vas pripravljamo nabor dejavnosti in priporočil, ki vam lahko pomagajo prebroditi to obdobje, da bo čas z družino preživet čim bolj kvalitetno in raznovrstno.

Tedensko bomo za vas pripravljali nabor iger in drugih dejavnosti, ki jih lahko izvajate sami ali v okviru svoje družine. Prav tako pa boste tu našli tudi druga koristna priporočila in usmeritve.

Za več informacij ali drugo svetovanje smo dosegljive preko eAsistenta ali elektronske pošte.

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 1. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 2. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 3. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 4. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 5. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 7. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 8. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 9. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 10. teden

Priporočila ŠSS za čas KORONA izolacije – 11. teden

Kako se pogovoriti z otrokom o korona virusu

O HUDOBNEM ZMAJU KORONARJU

EVELIN, PETER IN STRAŠNI KORONAVIRUS

Kako poskrbeti ZASE v času socialne izolacije

DRUGE KORISTNE POVEZAVE:

• Lutkovno gledališče Ljubljana omogoča brezplačni internetni ogled nekaterih njihovih predstav – http://www.lgl.si/si/predstavitveni-video Predstav je več, za učence razredne stopnje svetujemo predstavo ‘Ostržek’, za učence predmetne pa ‘Romeo in Julija’ ali ‘Vihar v glavi’.

Ostanite zdravi,

Šolska svetovalna služba