Kaj pomeni PLESATI?

Gibati se, premikati se v (predpisanem) ritmu, navadno ob glasbi

migati, poskakovati, rajati, sukati pete?

Plesalci in plesalke naše šole so točno to počeli v torek, 1. 6. 2021, ko so se pomerili na DRŽAVNEM PRVENSTVU Šolskega plesnega festivala, kjer so si priplesali zavidljive rezultate.

Ekipno so si priplesale 1. mesto (Jerneja Vejnović, Sara-Michelle Pecik in Neja Zilić). Jerneja Vejnović je bila druga v hip-hopu, Sara M. Pecik in Neja Zilić pa sta slavili zmago. Sara si je tako priborila naslov prvakinje v kategoriji latino plesov, Neja pa naslov prvakinje  v kategoriji pop plesov.

S plesno produkcijo NEVER so plesalci osvojili naslov državnih vice prvakov. Skupino je sestavljalo deset plesalcev in plesalk: Enej Lovše Veber, Nejc Žnidarič, Sara M. Pecik, Livija Smrkolj, Ajda Flere Koderca, Monika Tomažič, Lara Smodiš, Jerneja Vejnović, Kaja Frece in Sara Šimenc.

Čestitke!

Se plešemo!