NAVODILA ZA UČENCE:

KDAJ GREMO?

• 5. 2022 : 6.a in 6.b (spremljevalci: ga. Mojca Tkalec Zoran, ga. Damjana Jerše, g. Vehar Stanislav, ga. Dagmar Žerovnik)
  • 5. 2022: 6c (spremljevalki: ga. Katarina Markovič in ga.Tjaša Šinkovec)

Vodja KD : Katarina Markovič

KAM GREMO?

Pot nas bo vodila v smeri MŠ Dol,  Unec, Planina, Rakov Škocjan, Dolenje jezero, Cerkniško jezero.

POMEMBNO!!!

• Zbor pred šolo: 30, prevzem šolske malice. Učenci naj imajo s seboj tudi dodatno svojo malico in plastenko z vodo, sadje. Kosila ta dan v šoli ne bo.
  • Odhod izpred MŠ Dol ob 7.45, ZAMUDNIKOV NE ČAKAMO!
  • Avtobusna postaja Unec – ob 9.00 nas pričaka učitelj iz CŠOD, ki vodi celoten program.
  • Zaključek ob 15.30 ob Cerkniškem jezeru.
  • Prihod v MŠ Dol ob cca. 30-17.00.

Avtobus   se  bo nazaj vračal skozi Brinje, Beričevo, MŠ Dol in nato po postajah šolskega avtobusa vse do Senožeti.

KAJ RABIM?

Učenci naj imajo obleko primerno vremenskim razmeram na dan izvedbe dejavnosti, pohodno obutev, toplejšo obleko (T zraka v jamah se giblje od –3 do +10 stop. Celzija), nahrbtnik za pelerino in dežnik- glej vremensko napoved, malico;  baterijska svetilka (obvezna), pa morebiti tudi kaj za preobuti in preobleči; eno pisalo, podlogo za pisanje.

Stroški bodo obračunani naknadno po položnici, zato ne potrebuješ denarja s seboj.

– organizacija in izvedba CŠOD programa po veljavnem ceniku (2,5 evra)

– plačilo ogleda  v Planinsko jamo po veljavnem ceniku (3 evre po osebi)

– vstopnina za ogled makete Cerkniškega jezera po veljavnem ceniku (5 evrov)