Predavanje za starše z naslovom Vzgojni stili bo v torek 12.3.2024 ob 18.00 uri v prostoru jedilnica. Predavala bo svetovalka iz Mladinskega doma Jarše Sanja Brezničar.

Vzgoja je najpomembnejše poslanstvo, ki ga opravljamo starši, ko usmerjamo otroke k samostojnemu življenju v človeški družbi. To zahtevno poslanstvo nosi s seboj številne pasti. Katere so? In kako ravnati ter na kaj biti pozorni, da se jim izognemo in nudimo otroku dobro izhodišče za srečno in polno življenje?

Predavanje o vzgoji, neustreznih vzgojnih slogih in načinih, kako jih izboljšati, bo izvedla Sanja Brezničar, univ.dipl.psihologinja iz Strokovnega centra Mladinski dom Jarše, ki se že več kot 30 let ukvarja z otroci in mladostniki s čustvenimi in vedenjskimi motnjami.

Oznake: