V petek 24.5. 2024 je na OŠ Polhov Gradec potekal ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL. Naša šola se ga je udeležila že dvaindvajsetič.

Tekmovali smo v naslednjih disciplinah:

Standardni plesi:

TRETJA TRIJADA: 1. m Mila Lesjak Mladenovič in Sebastjan Tekavc, 3. mesto Eva Mavec in Luka Škraba, 5. mesto Anika Pogačar in Andra Janež

Latinsko-ameriških plesih:

DRUGA TRIJADA: 4. mesto Emina Abdić in Marija Dominika Mavrel

TRETJA TRIJADA: 1. mesto Eva Mavec in Luka Škraba, 2. mesto Triša Lovše Pepelnak in Sebastjan Tekavc, 4. mesto Anika Pogačar in Andraž Janež, 6. mesto Julija Žibert in Matic Podvez, 7.mesto Gala Petković in David Šlibar

Produkcija: GROZLJIVKA

1.mesto: Lea Pečar, Anika Pogačar, Rebeka Rešek, Nika Spaić, Hana Stare, Valentina Udir, Petra Klopčič, Kiara Stojanović, Viktorija Smrkolj, Maja Vidić, Arnela Krasniqi, Julija Pavlin, Iva Jugović, Tinkara Lajovec, Triša Lovše Pepelnak, Manca Šliber, Maja Golob, Eva Jemec, Lona Mihačič, Ota Flere

Posamezniki

DRUGA TRIJADA: OŠ JANKA MODRA, 4. mesto, PŠ DOLSKO, 6. mesto

Ekipo so sestavljali: Mimi Jugović, Julija Ribnikar Cimerman, Marija Dominika Mavrel, Žana Kozlovič, Lara Hribar, Tita Vidmar ( OŠ JANKA MODRA)

Julija Šlibar, Emma Mencinger, Tajda Janež, Mia Jemec, Dragan Stojanović, Laura Kovač Maleševič, asistent ekipe Gaber Rebolj (PŠ DOLSKO)

TRETJA TRIJADA: 1. MESTO, KI JIM JE PRINESLO VSTOPNICO NA DRŽAVNO PRVENSTVO.

Ekipo so sestavljali: Iva Jugović, Anika Pogačar, Hana Starec, Maja Vidić, Lea Pečar, Valentina Udir.

Kar tri so bile v finalu, Hana Starec je dosegla 1. Mesto in naslov najboljše plesalke regijskega plesnega prvenstva 2. področja.

Z vsemi finalisti 3. trijade, se bomo udeležili DRŽAVNEGA PRVENSTVA, 31.5. 2024.

ČESTITKE!!!

Nataša Lovše Pepelnak