Torek, 28. 5. 2024, so vsi učenci 1. razredov preživeli v Živalskem vrtu Ljubljana. Bali smo se, da bo tisti dan deževalo že dopoldan, a nam je bilo vreme naklonjeno. V živalskem vrtu se je ta dan trlo otrok. Srečevali smo vrtčevske skupine, osnovnošolce in tudi srednješolce iz tujine. Vsi smo občudovali predstavo morskih levov, nagajive opice, lačne volkove, malo lene medvede, žalostno levinjo, ki je ostala brez družbe leva, slona, ki je dobil nov bazen z vodo, divje mačke, ki so že pojedle svojo malico, mačjega pando, ki bi si ga vsak želel stisniti, kače, pajke, žabe, pelikane, kenguruje, zebre, žirafe, bobre, kozoroge, gozdne živali in nekaj domačih živali. Čas nam je minil prehitro, a zagotovo se še vrnemo.